Українська військова Оксана Рубаняк видала збірку «Дорога життя»

Поезія, що зароджує віру в перемогу світла над темрявою  

Оксана Рубаняк презентувала поетичну збірку «Дорога життя». Це друга книжка української військовослужбовиці, написана на фронті в Донецькій області. 

«Дорога життя — так ми називаємо відрізок шляху, де ймовірність загинути дуже висока. Через проглядовість та прострілюваність по ній ворогом винести пораненого буває надзвичайно складно, а то й неможливо. Дорога, що є порятунком, і дорога, що є загибеллю. Для кожного з нас вона підготує індивідуальний розвиток подій, ніколи не передбачуваний і часом неприйнятний. Вона зберегла життя найдорожчим, найвідважнішим людям, і вона ж забрала їх у нас», — розповіла про книжку Оксана Рубаняк.  

За словами авторки, збірка несе натхнення та зароджує в серці віру в перемогу світла над темрявою, правди над брехнею, життя над смертю.

Українська військова Оксана Рубаняк видала збірку «Дорога життя»0

Українська військова Оксана Рубаняк видала збірку «Дорога життя»1

Кошти, зібрані з продажу книжки, військовослужбовиця витратить на необхідні матеріальні засоби та амуніцію для підрозділу. Придбати збірку можна за посиланням.

Оксана Рубаняк — командирка взводу Збройних сил України. Зараз вона виконує бойові завдання на Харківському напрямку.  Оксана також написала збірки «Орнаменти долі» та «Назустріч смерті».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *