Тіна Кароль у свій день народження випустила нову пісню «Троянди»

Прем’єра дня

Сьогодні, 25 січня, Тіна Кароль святкує день народження. У цей день співачка презентувала свою нову пісню «Троянди» — про глибокі почуття, які віддзеркалюють соціальну драму сьогодення.

Тіна Кароль у свій день народження випустила нову пісню «Троянди»0

«Піснею "Троянди" я хотіла заповнити порожнечу в серцях мільйонів людей для того, щоб мовчання нарешті знайшло саундтрек і голос. Важливими стали лише ті, з ким можна помовчати, ніби бути "на одній гучності". "Троянди" — це пісня про момент, коли всередині щось ламається на дві частини: на зраду і правду, на минуле та майбутнє», — каже співачка й авторка музики Тіна Кароль. 

Тіна Кароль у свій день народження випустила нову пісню «Троянди»1

Тіна написала смислову пісню про складні внутрішні переживання, використовуючи лише акустичну гітару, струнний оркестр і перкусію. 

Автором слів виступив Андрій Безкровний: «Мені пощастило доторкнутися до дива, якоїсь містичної суміші, що народжує все нові й нові твори, які знаходять відгук у ваших небайдужих серцях. Працювати в тандемі з Тіною, яка надихає, спонукає, змушує своєю сутністю, своїм талантом рухатися до нових творчих здобутків, — для мене це досвід, відповідальність і вікно безмежних творчих можливостей».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *