Співак Валерій Харчишин розповів про трагічні втрати у своєму житті

У артиста троє дітей, але мало хто знає, що в 2016 році на 5 місяці вагітності у його дружини Юлії стався викидень, інформує Ukr.Media.

"Коли Господь забирає у тебе дитину — це найстрашніше, — зізнався герой. — Мені дуже важко…і я взагалі про це ніколи не говорив".

Лідер групи "Друга Ріка" всього за кілька років до цього втратив найдорожчу людину — свого брата. Василь помер від лімфоми у 2013 році. Причому він би міг жити далі, але йому занадто пізно поставили страшний діагноз.

"Лікували бронхіт, а рак діагностували вже пізно. Але ми зробили першу серію хіміотерапії, це допомогло, він отримав стійку ремісію. І потім все почалося знову, — розповів Валерій Харчишин. — Ми вже готували його до трансплантації кісткового мозку. Але до цього не дійшло, він помер.

У мене був концерт в Херсоні. Зазвичай, після саундчека я лягаю спати, щоб відновити голос. Мені сниться сон, і я розумію, що брата вже немає. Прокидаюся, телефонує його дружина Яна. І тільки чую її голос, перебиваю і кажу: "я знаю".

Ти втрачаєш рідного брата, кум стрибнув з моста, не стало ще одного друга, у тебе народжується і вмирає дитина. Думаєш: "це і є доросле життя?! Не хочу такого!”. Після таких втрат пісні так пишуться, коли ти здатний домовитися з Богом, щоб забрав тебе, а не твоїх рідних".

Валерій Харчишин продовжував працювати, почав грати в театрі і в кіно і незабаром написав альбом "Піраміда", в якому кілька пісень нагадують розмову з Богом. Пройшовши стільки непростих моментів, музикант прийшов до висновку.

"Ти повинен жити і цінувати кожен день. Ти повинен використовувати його на повну. І незважаючи на всі проблеми розуміти, що кращого життя у тебе не буде, — зазначив музикант. — Воно є у тебе і потрібно жити далі".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *