Соліст гурту «Брати Грімм» Костянтин Бурдаєв одружився на шанувальниці

37-річний Костянтин Бурдаєв, соліст гурту «Брати Грімм», одружився. Обраницею музиканта стала його прихильниця, 26-річна Тетяна. Дівчина працює викладачем хореографії і пілатесу. Закохані зареєстрували шлюб 15 серпня в Люблінському Загсі Москви, інформує Ukr.Media.

Костянтин і Тетяна зустрілися 13 років тому. «Таня розповідає, що тоді зустріла мене на вулиці, чого я, звичайно, не пам'ятаю. Але вона стверджує, що тоді я на неї навіть подивився. По-справжньому ми познайомилися 8 березня 2011 року, коли Тетянка прийшла на один наш московський концерт. Після виступу вона підійшла до гримерки, щоб сфотографуватися зі мною», – розповів артист.

За словами Кості, романтичні стосунки з Тетяною зав'язалися через кілька років після знайомства. Для дівчини цей шлюб став першим, а Бурдаєв вже двічі був одружений. Перша дружина музиканта, радіоведуча Леся Худякова померла у 2010 році від серцевої недостатності. З другою дружиною Тамарою Белотелова артист розлучився в цьому році після шести років шлюбу.

Нагадаємо, в 1998 році Костянтин разом з братом-близнюком Борисом створив групу «Брати Грімм». Популярність колективу принесли хіти «Ресници» і «Кустуріца». У 2009 році через розбіжності братів група розпалася. Через рік Костянтин зібрав новий склад «Братів Грімм», Борис в колектив не повернувся. У 2016 році музикант зізнався, що він гей і хоче змінити стать.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *