Сергій Притула зворушливо, але з гумором привітав дружину Катерину з 5 річницею весілля

У неділю, 30 серпня, відомий ведучий, шоумен, громадський діяч і кандидат в мери Києва Сергій Притула поділився в Мережі рідкісною фотографією зі свого весілля з продюсером Нового каналу Катериною Сопельник, інформує Ukr.Media.

Архівний кадр 39-річний артист оприлюднив у своєму Facebook-акаунті з нагоди 5 річниці весілля.

Сергій з гумором розповів, що він і його дружина встигли зробити за цю "п'ятирічку".

В кінці поста шоумен додав, що його дружина з кожним роком стає все красивішою і мудрішою. До публікації Притула також прикріпив свіже фото з коханою.

  • "За 5 років після весілля я відпрацював 600 концертів по усьому світу, відзнявся у +/- 300 телепрограмамах на трьох каналах, поправився на 5 кілограмів і, якогось дідька, посивів на бороді. Ти — народила доньку і поставила брекети! Ну, це окрім того, що ходила на роботу і закривала кілька проектів на паралельних курсах. Ну і ще займалась ремонтами, щоб у нас було затишне гніздечко. Щоб діти були ситі, вмиті, файно вдіті — теж переймалася. Відпустки планувала. Нагадувала, коли день народження у когось із родичів (моїх))))). Навчилась готувати те, чого раніше не вміла, але знала, що я таке люблю. А головне, завжди була поряд у важливі моменти. З кожним роком ти стаєш красивішою і мудрішою! І ще, тобі дуже пасує материнство! Мені залишається дрібничка — робити все, щоб тобі було не соромно зі мною «вийти в люди»))! І я дуже стараюсь! Вітаю нас з першою «5-річкою»! Люблю так, що на очі не бачу! Танцюєм далі!", — з гумором написав Притула.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *