Сергій Притула опублікував зворушливе сімейне відео з молодшою донькою

Український телеведучий вирішив поділитися зі своїми численними підписниками профілю в Instagram зворушливим сімейним відео. На карантині він багато часу проводить зі своєю сім'єю, і часто показує всіх своїх домочадців. В цей раз Притула опублікував відео, на якому його молодша дитина — донька Соломія — намагається нагодувати корову. У дитини від зустрічі з твариною був неймовірний захват, а ролик вийшов ну дуже милим, інформує Ukr.Media.

Сергій поділився милим відео, на якому його донька Соломія намагається нагодувати корову квіткою. Дівчинка радіє зустрічі з твариною, гладить її і, судячи з усього, дуже щаслива. У публікації Сергій розповів, що у доньки був «дитячий» захват від зустрічі з живою коровою, але це не дивно. Адже Соля народилася і виросла у великому місті, а от її зоряний тато все дитинство провів у селі. Він розповів, що юність його пройшла в смт. Вишнівець, де він допомагав батькам з худобою і птицею.

«Мені трохи дивно бачити такий "дитячий" захват дитини від спілкування з корівкою. Але, з іншого боку, чого чекати від урбанізованої дитини? Пізнаємо життя у всіх його вимірах!», — написав Сергій Притула в публікації.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *