«Секс — це зростання». Емма Стоун відповіла на критику еротичних сцен у фільмі «Бідолашні створіння»

Інтимні епізоди стали об`єктом дискусій ще на етапі знімань

Емма Стоун, яка зіграла головну роль у фільмі Йоргоса Лантімоса «Бідолашні створіння», відреагувала на критику інтимних сцен. В інтерв’ю BBC Radio 4 американська акторка пояснила, що еротичні кадри варто сприймати як частину становлення персонажа.

«Секс — це зростання». Емма Стоун відповіла на критику еротичних сцен у фільмі «Бідолашні створіння»0

Кадр із фільму «Бідолашні створіння»

«Багато говорили про те, щоб відтворити досвід Белли. Секс — це, очевидно, величезна частина її зростання. Гадаю, як і для більшості людей у житті. Але я бачу, що для неї це лише один із багатьох аспектів, як і її відкриття нової їжі або філософії, подорожей і танців. Секс — це ще один аспект», — прокоментувала Емма Стоун.

За її словами, Белла не відчувала сорому і розглядала інтимні сцени чи оголення як щось повсякденне. Емма підкреслила, що поза сценою вона відрізняється від Белли й має інші погляди, але як акторка вона не мала права позбавляти своєї героїні значимої частини життя.

«Белла абсолютно вільна й не соромиться свого тіла. Вона не знає, що потрібно соромитися цих речей, приховувати щось або не занурюватися в новий досвід… Я не та людина, яка хоче весь час бути оголеною. Але я та, хто хоче вшанувати персонажа настільки повно, наскільки це можливо. Це частина її життя, тож хто я така, щоб стверджувати, що це має бути соромно?» — зазначила Стоун.

«Секс — це зростання». Емма Стоун відповіла на критику еротичних сцен у фільмі «Бідолашні створіння»1

Кадр із фільму «Бідолашні створіння»

Варто зауважити, що одну з інтимних сцен у фільмі «Бідолашні створіння» все ж довелося переробити, оскільки вона порушувала британське законодавство, що могло призвести до заборони стрічки взагалі. У цьому епізоді головна героїня займалася проституцією в присутності дітей.

Читайте також: Що потрібно знати про фільм «Бідолашні створіння»

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *