Секрет краси від Вікторії Бекхем: яку їжу щодня їсть зірка протягом 25 років

Незмінний раціон

У кожного з нас є улюблена їжа, яку ми завжди додаємо до свого раціону, однак мало хто дійсно може щодня харчуватися одними й тими ж стравами, як-от Вікторія Бекхем. У подкасті River Cage Table 4 її чоловік Девід поділився тим, що дизайнерка впродовж більш ніж 25 років з дня в день їла лише певні страви, які не замінювала на жодні інші.

Секрет краси від Вікторії Бекхем: яку їжу щодня їсть зірка протягом 25 років0

Так, Девід Бекхем розповів, що у щоденному раціоні його дружини постійно повинні бути риба та овочі. «З того часу, як я познайомився з нею, вона їсть тільки рибу, приготовану на грилі, та овочі, приготовані на пару. Вікторія дуже рідко відмовляється від цього», — розкрив секрет чоловік. 

Сам Девід не поділяє ці вподобання Вікторії. Він додав, що той день, коли дружина все ж відмовилася від своєї дієти, став одним із найбільш пам’ятних для нього. 

Секрет краси від Вікторії Бекхем: яку їжу щодня їсть зірка протягом 25 років1

«Єдиний раз, коли вона, можливо, спробувала щось, що було в моїй тарілці, був тоді, коли Вікторія виношувала Гарпер, і це було найдивовижніше. Це стало одним із моїх найулюбленіших вечорів. Я не можу згадати, що було на тарілці, але думаю, що вона не їла це з того часу».

В іншому епізоді цього ж подкасту, коли Вікторію запитали про її улюблену їжу, вона поділилася, що обожнює цілозернові тости з сіллю. Також модельєрка сказала, що вона надзвичайно вибаглива, коли йдеться про харчування. Їй подобаються лише ті страви, що приготовані без масла, соусів та олії.

Секрет краси від Вікторії Бекхем: яку їжу щодня їсть зірка протягом 25 років2

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *