Рятувальники весь день розгрібали завал, раптово вони знайшли тіло загиблої жінки в дивній позі..

Що таке мама? Не даремно про мам придумано стільки віршів, пісень, оповідань які зворушують душу … Саме вона протягом дев'яти місяців носить малюка у себе під серцем і саме з мамою він вперше зустрічається поглядом, коли вона притискає його до грудей, оберігаючи його в новому, абсолютно не відомому поки ще світі.

Заради своєї дитини мати здатна на багато що і ця зворушлива історія явне тому доказ. Справжня жінка-мати не вагаючись віддасть своє життя заради світлого майбутнього свого малюка і історія, яку ви прочитаєте нижче, оповідає саме про такий вчинок, наповненому безмежної чистою і найсильнішою в світі любов'ю до своєї дитини.

Сталося обвалення цілого будинку. Рятувальники вже не першу годину розгрібали уламки, витягуючи з-під завалів тіла постраждалих людей. Робота йшла жваво і вже наближався вечір, коли один з чоловіків у самій гущі завалів виявив тіло загиблої жінки.

Мабуть удар припав на область голови і шансів на порятунок у бідолахи не було. Вона була вся обсипана землею і перебувала в незвичайній позі. Здавалося ніби в останні секунди життя вона звернула свої думки до бога і опустившись на коліна і почала молитися. Саме в такому положенні і застала її смерть.

За всіма цими ознаками рятувальники зрозуміли, що перед ними ще одне мертве тіло і поникли…подальші пошуки втрачали сенс, залишилося розгребти останні уламки і робота буде закінчена. Але один із чоловіків нахилився до зігнутому у молитовній позі тіла і підняв руки жінки. Подив оточуючих не було меж. Під грудьми матері, у самого її серця, затишно розташувався загорнуте в м'яку ковдру немовля і він був живий!

Виявилося, мати відчуваючи безвихідь становища, швидко загорнула малюка в цю ковдрочку і прикрила його від уламків що сипалися зверху цілим дощем. Вона закрила його своїм тілом, приймаючи всі удари на себе.

Поки лікар обстежив малюка, рятувальники знайшли телефон, в якому була написана смс: «Якщо ти виживеш, знай, що я люблю тебе». Читаючи цей маленький текст, що складається всього з декількох слів, ридали всі чоловіки з рятувальної команди.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *