Регіна Тодоренко пояснила, чому покинула “Орел і решка”

"Розумію, багато хто вважає мою кар'єру мрією – їздиш світом за чужий рахунок, дивишся дивовижні місця та коментуєш, що відбувається. Але у всього є межа. Подорожувати, звичайно, – прекрасно, але формат саме цих поїздок був мені вже не до душі. Таке буває з кожним: прокидатися рано вранці, долати корки, десять годин пахати в офісі стає тягарем, потрібне перезавантаження. Прийшов і мій час – треба відпочити, переформатувати свій "диск", провести апгрейд знань", – зауважила телеведуча, передає Ukr.Media.

За її словами, бажання покинути проект з'явилося в неї ще перед сезоном кругосвітньої подорожі і вона на цю тему навіть говорила з продюсером шоу Оленою Синельниковою.

"За час роботи мені довелося багато чого подивитися, спробувати, випробувати. Я перенаситилася, від чого емоції в кадрі – вже не ті. Але Олена вірила в мої сили. Плюс дати згоду на поїздку підстьобувала можливість потрапити в Книгу рекордів Гіннесса в Україні як перша жінка-телемандрівниця, яка здійснила безперервну кругосвітню подорож", – додає вона.

У підсумку, як переконує співачка, їй ще на 9 місяців довелося залишитися, однак після повернення вона почувалася надто виснаженою як фізично, так і морально.

Тоді я перетворилася просто на велику грудку зла. Перестала любити людей, стала асоціальною. Болісно пережила той період. Почалася затяжна депресія. Реально "дах" поїхав, навіть волосся пофарбувала в рудий колір. Повернувшись якось увечері додому, зрозуміла: мене не влаштовує такий стан. Зібрала речі та рвонула на Балі, щоб відновити сили, поставити мізки на місце. Причім полетіла до зовсім незнайомих людей. Зате після відпочинку знайшла вірних товаришів,

– констатує Тодоренко.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *