Реаліті-шоу “Сімейство Кардаш’ян” йде з екранів після 14 років зйомок

Кім, Кайлі, Хлої і інші члени клану більше не будуть з'ясовувати стосунки, а недоброзичливці впевнені, що саме такий контент «отруював» індустрію і суспільство. Але фани готові заступитися за реаліті, яке стало «підручником життя» для цілого покоління, інформує Ukr.Media.

Американське шоу "Keeping Up with the Kardashians" ("Сімейство Кардаш'ян"), головними героями якого вважають членів клану Кардаш'ян-Дженнер, стартувало на телеканалі E! в жовтні 2007 року.

Протягом 18 сезонів Кріс Дженнер, її колишній чоловік Кейтлін Дженнер, який прийняв рішення змінити стать, діти зірок — Кім, Кортні, Хлої, Роберт, Кайлі та Кендалл — жили в форматі реаліті: будували відносини, виховували підростаюче покоління і показували щоденну рутину зоряної сім'ї.

Заява про припинення цілої епохи (шоу виходило протягом 14 років) розмістила Кім Кардаш'ян на офіційній сторінці в Instagram 8 вересня. Модель і дружина Каньє Уеста подякувала фанатам і знімальній команді. Кім додала, що рішення далося важко, а реаліті вплинуло на її кар'єру і фінансове положення Кардаш'ян-Дженнер. Крім того, до початку 2021 року на екранах з'явиться 2 завершальних сезони.

  • "З важким серцем ми прийняли складне рішення для нашої сім'ї, попрощатися з "Сімейством Кардаш'ян". Після 14 років, 20 сезонів, сотень епізодів і численних спін-оффів ми безмежно вдячні всім вам, хто спостерігав за нами всі ці роки — через хороші і погані часи, щастя, сльози, безліч відносин і дітей. Ми завжди будемо зберігати прекрасні спогади і незліченних людей, яких ми зустріли на своєму шляху."

Телеканал E! підтримав рішення зірок реаліті та заявив про те, що буде "нудьгувати". Деякі коментатори буквально зітхнули з полегшенням після опублікованої новини і вирішили — шоу «розкладало» суспільство і негативно впливало на американську розважальну індустрію:

  • Нарешті! Хороші новини в 2020 році! Я думав, що це ніколи не закінчиться!
  • Я дуже радий, якщо це означає те, про що ми думаємо. Ніколи не любив їх. Ви коли-небудь замислювалися, що, чорт візьми, вони зробили, щоб бути такими багатими і популярними? Нічого! Все, що вони зробили, це продали свої душі!
  • Ці 14 років відкинули суспільство на 50.

Втім, багато шанувальників щиро жалкували про завершення реаліті, яке стало початком для відгалужень "Хлоя і Ламар", "Кортні і Кім в Нью-Йорку" і багатьох інших і виховало ціле покоління:

  • Це сумно.
  • Я знала, що цей день настане, але насправді, я плачу.
  • Ніколи не забудемо цей знаковий момент.

Недоброзичливці вважають — навіть під час життя без численних камер Кім Кардаш'ян продовжує "вести гру" і підвищувати рейтинг за рахунок сімейних скандалів. Причиною для сумнівів стали гіркі сльози зірки під час зустрічі з чоловіком в Вайомінгу. Хоча віддані фани запевнили, що такої сумної не бачили Кім давно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *