Раян Рейнольдс поділився секретом свого довготривалого шлюбу з Блейк Лайвлі

Що тримає пару разом 12 років

Коли ми згадуємо про найбільш культові голлівудські пари, які вже довгий час разом, то одними з перших на думку спадають Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс. 12 років тому зірки уклали шлюб, і за цей час у них народилося четверо дітей. У чому ж секрет таких міцних стосунків?

Раян Рейнольдс поділився секретом свого довготривалого шлюбу з Блейк Лайвлі0

У своїй розмові з Г’ю Джекманом для People Раян Рейнольдс розповів про те, що робить їхній з дружиною шлюб успішним. Насамперед це дружба, яку вони проносять крізь роки. «Я щиро підтримую її та знаю, що вона так само підтримує мене, саме тому ми так пов’язані», — поділився актор. 

Дружні стосунки між акторами почалися ще під час знімань у фільмі «Зелений ліхтар» у 2010 році. Тоді Раян був одружений зі Скарлетт Йоганссон, однак після розлучення у 2011-му став зустрічатися із Блейк. 

Раян Рейнольдс поділився секретом свого довготривалого шлюбу з Блейк Лайвлі1

«Ми не сприймаємо одне одного надто серйозно, ми також друзі. Закохуватися — це чудово, але чи подобаєтеся ви своїй другій половинці, а вона вам? Це питання, яке ви повинні поставити собі. Ми завжди подобалися одне одному. Ми ростемо разом. Ми вчимося одне в одного. Тож так, мені пощастило, що я маю приятельку», — сказав Раян Рейнольдс для Entertainment Tonight.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *