Перевірка «хімії» між акторами: Енн Гетевей розповіла про поцілунки на кастингах у 2000-х роках

Постійна практика тих часів

Американська акторка Енн Гетевей у новому інтерв’ю для V Magazine поділилася спогадами про те, як у 2000-х роках на кастингах була вимушена цілувати низку потенційних партнерів у фільмі. Таким чином продюсери намагалися протестувати «хімію» між акторами, і, за словами зірки, це вважалося нормою.

«Мені сказали: “Сьогодні до нас приїде десять хлопців на кастинг. Хіба ти не в захваті від того, що будеш із ними всіма цілуватися?” І я подумала: “Зі мною щось не так?” Адже я не була в захваті. Мені це видавалося огидним», — розповіла Енн Гетевей.

Перевірка «хімії» між акторами: Енн Гетевей розповіла про поцілунки на кастингах у 2000-х роках0

Однак акторка все ж погодилася на ці «тестування хімії», тому що боялася втратити роботу, якщо відмовить.

«Я була такою молодою і прекрасно усвідомлювала, як легко втратити все, отримавши ярлик «складної». Тому я просто вдала, що схвильована, і продовжила свою роботу. Це не була гра влади, ніхто не намагався поводитися жахливо або завдавати мені болю. Це був зовсім інший час, і тепер ми знаємо кращі способи», — додала зірка.

Перевірка «хімії» між акторами: Енн Гетевей розповіла про поцілунки на кастингах у 2000-х роках1

Енн Гетевей зазначила, що зараз у кіноіндустрії перевіряють хімію між акторами по-іншому. Наприклад, одним зі способів, який до того ж використали в новому фільмі The Idea of You з Енн у головній ролі, став підбір музики. Один з акторів повинен був обрати той трек, що, на його думку, сподобався б партнерові чи партнерці по стрічці.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *