Орландо Блум вражений стійкістю та незламністю українських дітей

Актор та посол доброї волі ЮНІСЕФ вкотре підтримав Україну 

Орландо Блум розповів про свої візити до України та висловив підтримку українським дітям. Відео з актором поширив фонд ЮНІСЕФ у своїх соцмережах. 

Актор розказав, що під час свого останнього візиту зустрівся з 8-річною Міланою. Разом з родиною дівчинка вимушено покинула рідне місто Ірпінь. Травма, якої зазнала Мілана, призвела до часткової втрати зору. 

«Наш обовʼязок — забезпечити дітям в Україні таке майбутнє, яке дасть їм надію та можливості. Щоб вони могли безпечно навчатися у школах, могли розкрити свій потенціал і зростали в безпеці в турботливих сім’ях, які отримують належну соціальну підтримку. Ми не можемо дозволити цій війні знищити найважливіший ресурс України — її людей. Для відновлення країні необхідно передусім подбати про дітей. Вони є майбутнім України», — розповів актор. 

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений UNICEF Ukraine (@unicef_ukraine)

Зараз Мілана відвідує заняття з арттерапії від ЮНІСЕФ на київському вокзалі. Вони допомагають дівчинці опрацювати травму та розкрити творчі здібності.

Нагадаємо, Орландо Блум — посол доброї волі ЮНІСЕФ. Він приїжджав в Україну торік у березні, щоб відвідати дитячий центр та зустрітися з президентом Володимиром Зеленським.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *