МЗС України створило цифрову особу Вікторію Ші за допомогою штучного інтелекту

Цифрова особа коментуватиме консульську інформацію

МЗС України створило цифрову особу Вікторію Ші за допомогою технологій штучного інтелекту. Тепер вона офіційно коментуватиме консульську інформацію для ЗМІ. Про це повідомляється на сайті МЗС. 

Вікторія Ші створена на основі реальної людини — української співачки та інфлюенсерки Розалі Номбре. Вона погодилася стати прототипом для представниці МЗС. 

«Моє імʼя символізує нашу головну мету — перемогу України, а прізвище — штучний інтелект, який мене створив. Моя робота полягатиме в донесенні до громадськості оперативної та перевіреної інформації консульського департаменту МЗС України. Я повідомлятиму журналістам новини про роботу консулів із захисту прав та інтересів громадян України за кордоном, реагування на інциденти чи надзвичайні ситуації та інші новини», — заявила Вікторія Ші у відеозверненні.

Коментарі представниці МЗС відтепер зʼявлятимуться на офіційних ресурсах МЗС України, вебсайті та сторінках у соцмережах, а також передаватимуться журналістам пресслужбою міністерства. 

«Використання згенерованої штучним інтелектом цифрової особи для консульського коментування — це насамперед економія часу та ресурсів МЗС. Реальні дипломати зможуть бути більш ефективними та фокусуватися на інших завданнях з надання допомоги громадянам», — заявив Дмитро Кулеба.

Зазначимо, що консульська представниця не є заміною речника МЗС України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *