Марина Боржемська поділилася рідкісними сімейними фото з нагоди дня народження старшого брата

Відомий фітнес-тренер, зірка проєкту "Зважені та щасливі" і колишня дружина боксера В'ячеслава Узєлкова Марина Боржемська поділилася рідкісними фотографіями, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram спортсменка розмістила добірку сімейних кадрів, де вона зображена зі своїм старшим братом Дмитром. На знімках родичі позували на пірсі біля озера. Крім того, Марина доповнила пост милим відео, де спочатку танцюють її діти і племінники, а пізніше в кадрі з'являється вона сама разом з Дмитром.

В описі до публікації Боржемська поділилася теплими спогадами про дитинство, а також привітала старшого брата з днем народження.

"Мама розповідала, що коли мене принесли з пологового будинку, Дімка весь час розчулювався, називав мої п'ятки оксамитовими і весь час їх цілував. Мені здається, цю ніжність і опіку старшого брата я відчуваю досі, навіть в ті часи, коли ми з тобою розбійничали в дитинстві і часто отримували за свої витівки. Дімочка, улюблений мій! Вітаю з твоїм Днем народження! Я завжди захоплювалася і захоплююся твоїм умінням бути справжнім чоловіком, любити навколишній світ, свою сім'ю, цінувати свою жінку поруч і любити своїх діток. Мені шалено пощастило бути твоєю молодшою сестрою, а моїм дітям мати такого дядька. Міцно обіймаю і люблю", — зворушливо написала Марина.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *