Майлі Сайрус вперше прокоментувала розлучення з Ліамом Хемсворт

Вчора стало відомо, що примирення між Майлі Сайрус і Ліамом Хемсворт, на яке так сподівались шанувальники пари, не станеться — актор зважився на непростий крок і подав на розлучення. А трохи пізніше співачка вперше прокоментувала їх розставання у своєму Instagram. Так, Майлі згадала свою юність, в якій зраджувала, експериментувала з наркотиками, а також зазначила, що її оголених фото з того часу в мережі «більше, ніж будь-якої іншої жінки в історії». Однак, за її словами, зараз вона змінилася, інформує Ukr.Media.

«Після того, як ми з Ліамом помирилися, я серйозно ставилася до цього, і була вірна йому. Тут немає жодних секретів. Кожен досвід в моєму житті вчив мене чогось. Я не ідеальна, і не хочу такою бути — це нудно. Я виросла у вас на очах, і головне, що я хочу підкреслити — я виросла! Я можу визнати багато, але мій шлюб завершився не через зради. Ми з Ліамом були разом десять років. Я говорила це раніше і кажу зараз — я люблю його, і буду любити.

Але зараз я мала прийняти для себе здорове рішення і залишити минуле життя позаду. Зараз я відчуваю себе щасливішою і здоровішою, ніж коли-небудь за довгий час. Ви можете сказати, що я селючка, яка танцює тверк, курить і матюкається, але я не обманниця. Я з гордістю можу сказати, що зараз я зовсім не та, якою була замолоду», — написала Майлі.

Користувачі мережі відреагували на одкровення зірки неоднозначно. Одні підтримали Сайрус, а інші зазначили, що її слова про вірність суперечать тим гучним фото, на яких вона цілується з Кейтлін Картер напередодні розставання з Хемсворт.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *