Кінець історії кохання: Дженніфер Лопес зініціювала розлучення з Беном Аффлеком — джерела

Співачка припинила спроби врятувати шлюб

Уже кілька місяців ми спостерігаємо за напругою в стосунках Дженніфер Лопес і Бена Аффлека. Подружжя майже не з’являється разом на публіці, а коли й трапляється така нагода, то зірки майже не приділяють одне одному уваги.

Нещодавно стало відомо, що Дженніфер Лопес припинила робити будь-які спроби, щоб врятувати їхній шлюб, та все ж зініціювала розлучення з чоловіком. Про це виданню Daily Mail розповіли джерела, наближені до співачки.

Кінець історії кохання: Дженніфер Лопес зініціювала розлучення з Беном Аффлеком — джерела0

«З Дженні досить. Вона справді намагалася, але все стає не краще, а навпаки — гірше», — поділився інсайдер.

За словами знайомих подружжя, причиною розлучення став саме буркотливий характер Бена, а не Дженніфер, як спочатку вважали користувачі Мережі. 

«Бен — чудовий хлопець, але він може бути сварливим і похмурим. Я думаю, що світ побачив це на фотографіях, наприклад, коли вони були на «Ґреммі» минулого року. Він не посміхався. Якби публіка побачила, як усе було насправді, то не нападала б на Дженніфер. Він курить, лається, і здається, що він часто роздратований. Чудовий режисер і актор, але з ним не так вже смішно», — розповів друг Дженніфер. 

Кінець історії кохання: Дженніфер Лопес зініціювала розлучення з Беном Аффлеком — джерела1

Джей Ло важко переживає розлучення, але, на думку близьких співачки, вона зможе це пережити. Зараз її постійно оточують дорогі люди.

Очікується, що днями пара офіційно оголосить про припинення стосунків. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *