Кіану Рівз вийшов у світ зі своєю коханою

Як стало відомо, Кіану Рівз вийшов у світ з коханою. Здається, знаменитості щодня радують шанувальників своїми появами на публіці разом із другою половинкою. Однак щодо зірки «Матриці» подібне трапляється значно рідше, ніж того хотіли б фанати. Як виглядали герої нашого матеріалу і чим примітна їхня поява?

Кіану Рівз вийшов у світ з коханою

Новина про те, що Кіану Рівз вийшов у світ з коханою, в одну мить заполонила заголовки ЗМІ та публікації в соціальних мережах. І дивуватися тут нема чого. Зірка «Матриці» не дуже любить поширюватися на справи любовні. Приміром, досі невідомо, чи узаконили свої відносини Кіану та Олександра Грант, інформує Ukr.Media.

Хоча вже не перший рік ходять чутки про те, що закохані щонайменше на половині пройденого шляху до одруження. Що вже казати, ще два роки тому інсайдери секретно розповіли журналістам одну цікаву деталь. Так, за їхніми заявами, актор та художниця заручені. Щоправда, поки що не було ні доказів цього, ні тим більше спростування.

Проте сама Грант зізнавалася, що вони з Кіану постійно мотивують один одного на особистісне зростання. «Що мені подобається в Кіану та наших взаєминах, то це те, що ми підштовхуємо один одного до пошуку нових ідей», — ділилася жінка в інтерв'ю. А ось за словами її друзів, у роботах Олександри «стало більше щастя».

«Такі щасливі»

Але, звичайно, необхідно розповісти і про спільний вихід наших закоханих. Так, знаменитості з'явилися на гала-вечорі у Музеї сучасного мистецтва у Лос-Анджелесі. Захід пройшов 13 квітня. Кіану постав у костюмі із сірим шарфом. При цьому, що важливо, зірка Голлівуду перетворилася за допомогою короткої стрижки, відмовившись від довгого волосся.

Олександра, у свою чергу, зробила вибір на користь бірюзової сукні у підлогу з розрізами з боків. Закохані не соромилися позувати фотографам і при цьому трималися за руки, виявляючи ніжність один до одного. Дивлячись на знімки, не скажеш, що йому вже 59, а їй 54 роки, чи не так?

Знайомство Олександри та Кіану відбулося ще у 2011 році. Тоді актор працював над власною книгою «Ода на щастя». Грант виступила як ілюстратор твору. Довгий час між ними була лише дружба. Проте вже у 2019 році вони офіційно постали як пара на гала-вечорі Art + Film у Лос-Анджелесі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *