Катерина «Пташка» Поліщук розповіла про наслідки російського полону

Захисниця Азовсталі закликала боротися за українських полонених

Учасниця оборони Маріуполя та захисниця Азовсталі Катерина «Пташка» Поліщук нагадала про українців, які зараз перебувають у російському полоні. Своїми думками вона поділилася на сторінці в Instagram. 

Катерина Поліщук опублікувала допис у другу річницю завершення оборони Маріуполя. 20 травня захисники міста залишили територію Азовсталі. 

«Навіть перші місяці, які були легшими для нас, не зважаючи на голод та мої персональні приниження та знущання, я залюбки обміняла б на достойну смерть. Наслідки для мене стали непоправними. Хоч як там всі говорять про мою незламність та стійкість. Я мертва всередині. Я була в полоні 4 місяці і 1 день. А вони там досі. Їх мордують», — поділилася Катерина Поліщук. 

Катерина «Пташка» Поліщук розповіла про наслідки російського полону0

Захисниця Азовсталі закликала пам’ятати про тих українців, які досі перебувають у російському полоні, продовжувати боротьбу і докладати зусиль, щоб усіх повернути. 

«Вони всі заслуговують неба без ґрат», — підкреслила учасниця оборони Маріуполя. 

Зазначимо, у вересні 2022 року відбувся обмін полоненими. Тоді  Україна повернула 215 захисників, 108 з яких — бійці Азову. Як зазначає NV, майже 2 тисячі оборонців Маріуполя досі залишаються в полоні. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *