Катерина Дорошевська стане спікеркою ELLE Active Forum і розповість, як запустити бізнес за допомогою персонального бренду

Квитки вже у продажу!

13 квітня в UNIT.CITY у Києві відбудеться восьмий міжнародний форум ELLE Active Forum для амбітних дівчат. В умовах війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися і навчитися жити в нових реаліях. У цьому допоможе форум і запрошені спікери, серед яких відомі люди зі світу моди, бізнесу та медіа. Однією зі спікерів на ELLE Active Forum цього року стане Катерина Дорошевська — засновниця PR-агенції BECOME, ініціаторка нон-профіту UA business Global, експертка зі стратегічного PR у Дія.Бізнес.

Катерина Дорошевська стане спікеркою ELLE Active Forum і розповість, як запустити бізнес за допомогою персонального бренду0

Тема виступу: «Як запустити та розвинути власний бізнес за допомогою персонального бренду»

Під час виступу Катерина розкаже:

Чому персональний бренд — найприбутковіша інвестиція навіть під час війни?

Про принципи побудови персонального бренду, що допомогли бізнесу вирости в 10 разів за 2 роки. 

Про найкращі 3 тренди в особистому PR, що працюють у 2024 році.

Про покроковий план побудови автентичного персонального бренду для бізнесу. 

«Проявляємо себе! Під час повномасштабної війни жіноче лідерство набуло особливого значення. Ми освоюємо нові професії, відкриваємо нові бізнеси, розвиваємось попри все. І саме зараз час сміливо заявляти про себе та свої здобутки. Сильний персональний бренд підприємиці — це більше продажів, вищі чеки, довіра інвесторів, партнерів і команди, доступ до нових можливостей та оточення. Наша PR-агенція за останні два роки виросла в 10 разів. Ми застосували методологію, за якою працюємо з нашими клієнтами, до себе. І це вкотре спрацювало!» — ділиться Катерина Дорошевська.

Катерина Дорошевська стане спікеркою ELLE Active Forum і розповість, як запустити бізнес за допомогою персонального бренду1

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму. Партнер форуму ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2500 грн за стандартним квитком та 5500 грн — за VIP-квитком. Косметичні подарунки надає Artdeco, а інтернет-магазин iHerb — одноразовий промокод на -20% та річний на -10% на весь асортимент продуктів для здоров`я і краси.

Настрій забезпечить німецьке ігристе Latinium.

Стежте за новинами на ELLE.UA та на сторінці форуму, щоб першими дізнатися імена спікерів форуму у 2024 році.

Придбати квиток можна за посиланням. Традиційно форум також можна буде подивитися онлайн.  

Партнер форуму вже підготував для вас подарунок — промокод на шопінг ELLE2024, який дарує знижку 20% на нові колекції та 10% на товари з розпродажу в інтернет-магазині ANSWEAR.UA. Промокод діє до 31.05.2024 включно та може бути використаний лише один раз. Водночас промокод ELLEFORUM надає 10% знижки на весь асортимент продуктів для здоров`я та краси в інтернет-магазині iHerb.

Дивіться, як проходив попередній форум, у відео та за посиланням.

Увага! У разі повітряної тривоги всі учасники форуму мають прослідувати до укриття цивільного захисту, розташованого на території UNIT.City.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *