Жарт. “Моя наречена – НЕ Настя Каменських”: Потап нарешті зізнався коли чекати весілля і хто ж є нареченою

Коли чекати весілля і хто ж є нареченою, музикант розповів в ефірі випуску телепередачі, який вийшов на екрани в суботу, 11 березня.

Як відомо, постійна ведуча проекту Катя Осадча тимчасово відлучилася від роботи, тому що в минулому місяці народила другу дитину . Тим часом її охоче виручають колеги, які від епізоду до епізоду стають на місце епатажної телеведучої.

Зіркою останнього випуску стала відома українська поп-виконавиця Оля Полякова, яка з перших хвилин передачі стала наполегливо шукати сенсації.

Так “найпопулярніша блондинка країни” вирішила не ходити коло та навколо, задавши Потапу на одному зі столичних заходів вельми гостре питання.

“Твоє розлучення обговорили вже всі, тільки ледачі не говорили про нього. Може, ти вже нарешті відкриєш свої почуття до Насті, і вже розкажеш всій країні, що вас пов'язує? Коли весілля, Потап? Скільки можна мучити бідну дівчину? Вона вже в дівках засиділася “, – заявила Полякова.

“Ти сама знаєш прекрасно, не потрібно прикидатися, Оля, мені подобаються блондинки. Я люблю високих блондинок. Не хвилюйтеся, Оленька, зараз я не відкрию наших таємниць”, – пожартував у відповідь Потап.

“Моєю нареченою є не Настя Каменських. Я люблю Монро . І скоро у нас буде весілля. Так, я запрошу вас всіх, класно відтягнутися”, – додав він.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *