Іванна Сахно розірвала контракт з Netflix, щоб не грати росіянку

Таке рішення мало для акторки наслідки

Українська акторка Іванна Сахно розірвала конфлікт з Netflix, щоб не грати уродженку Радянського Союзу. Про це вона розповіла в інтерв’ю для YouTube-каналу ТСН.

Сталося це ще під час пандемії. Акторку вже затвердили на роль, але знімання проєкту перенесли через COVID.

«У мене є якісь моральні цінності й поняття. Я навіть такого припустити не можу. Зараз в Голівуді все менше і менше репрезентують Росію. Моя команда одразу каже «ні», коли присилають сценарії, в яких пропонують грати росіянок. Я була приєднана до серіалу Netflix, це було ще під час ковіду. Це була роль американки, яка походила з Радянського Союзу. Це була одна з моїх перших великих ролей в серіалі. Зйомки не розпочалися, бо почався ковід. І я зрозуміла, що не можу навіть грати людину з Радянського Союзу. Тому розірвала контракт з Netflix. Через це у мене були деякі проблеми», — відверто каже Сахно.

Іванна Сахно розірвала контракт з Netflix, щоб не грати росіянку0

На запитання, чи довелось Іванні через її відмову заплатити штраф, акторка відповіла: «Я їм винна 50 відсотків моєї зарплати за наступну роботу, яку я знімаю з Netflix».

Зараз киянка Іванна Сахно — зірка серіалу «Зоряні війни: Асока» та фільмів «Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Шпигун, який мене кинув», «Пік страху». З початком повномасштабного російського вторгнення акторка публічно засудила війну. Вона два роки активно підтримує Україну: ходить на мітинги, дає інтерв’ю, минулого року стала амбасадоркою United 24.

Актриса відверто розповіла, наскільки взагалі в американському колі вітається така активна громадянська позиція.

«Як це сприймається, окрім мого бажання, щоб світ почув про Україну, мене не цікавить. Тому що мова йде про дітей, про мій дім. Я відчуваю себе відданою Україні та нашій перемозі. Як це сприймається? Два роки тому це були свіжі новини: люди бачили мужність українців і нашу силу. Вони були дуже натхнені нею. Ця наша сила і мужність продовжується. Але що змінюється у світі, так це те, що вони звикають до потоку новин. І зараз наша робота — продовжувати говорити. Бачу, що деяких республіканців дратує постійне нагадування про Україну. Але це насправді надихає мене говорити ще голосніше», — зазначила Іванна Сахно.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *