Джамала розповіла, коли буде народжувати і яке ім’я надасть дитині

Українська співачка Джамала стане мамою уже в квітні. Народжувати співачка буде в Україні. Співачка зізналася, що навіть не розглядала пологи закордоном, інформує новину УкрМедіа.

"Народжувати буду в Україні. Я довіряю людям, яких добре знаю. Мене доглядає лікар, з яким я консультуюся уже сім років", – розповіла артистка.

"Кажуть, що там умови найкращі. Дехто хочуть народжувати в Америці, щоб у дитини одразу було громадянство. Мені це не потрібно. Якщо раптом моя дитина потім вирішить туди поїхати вчитися – будьласка. Але мені би дуже хотілося, щоби діти, навіть їдучи в іншу країну для здобуття освіти, потім поверталися і працювали на розвиток України", – зазначила співачка.

Дитина з'явиться уже в квітні, але артистка до останнього не планує розкривати стать і ім'я малюка.

"Ні, про це я поки не хочу говорить, розкривати секрет не буду. Варіанти імен є, але можу сказати лише, одно ім'я буде кримсько-татарським", – розповіла артистка.

Вона додала, що дитину обов'язково буде виховувати в мусульманських традиціях.

"У перші дні після народження батько або мулла обов'язково повинен шепнути на вухо дитині його ім'я і прочитати певну молитву. Вважають, у цей період малюк знаходиться в пошуку, тому важливо назвати його ім'я і направити на вірний шлях. Ну, я думаю, що Бекір (чоловік Джамали) до цього ретельно підготувався", – поділилася Джамала.

Народження первістка Джамали збігається з проведенням прямих ефірів "Голосу країни". Співачка зазначила, що декрету у неї не буде.

"Так, це щоправда, в наступному місяці починаються прямі ефіри "Голосу". Виходить, що декрету не буде. З 1+1 ми ще не обговорювали, які можуть бути варіанти, але щось придумаємо. Якщо так співпаде, що під час прямого ефіру я буду народжувати, хотілося би, щоб мене замінив мій продюсер Ігор Тарнопольський. Це можуть бути і колеги-музиканти, і хтось з моєї команди — загалом, люди, які знають мої смаки і те, як я займалась зі своїми підопічними. Я і зараз постійно працюю з ними, навіть по "Скайпу". Мені дуже важливо, щоби вони не боялися, щоб не було такого: "Ми пішли в команду до Джамали, а вона вагітна, у неї немає на нас часу", – додала співачка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *