Даша Астаф’єва розповіла про складні моменти зйомок комедії “Свінгери”

Акторська кар'єра співачки Даші Астаф'євої, яка днями випустила ефектний сольний кліп, стрімко розвивається, передає Ukr.Media.

Так, артистка тепер ще й театральна актриса, грає з Антоном Лірником в антиприз. За словами Даші, її ролі в театрі і в першій українській секс-комедії "Свінгери" дуже схожі.

"Ролі настільки схожі. Я скрізь граю коханок. Я думаю, це якийсь мій кармічний шлях. Треба його пройти. Краще в кіно і на сцені театру, ніж у житті. В житті мені доводилося лише раз бути в цій ролі. На щастя, це було в дуже юному віці. Всі шишки я набила тоді", – прокоментувала Астаф'єва.

До речі, Даша настільки смілива, що зважилася, щоб її практично оголені сідниці показали крупним планом на широких екранах у фільмі "Свінгери".

"Вас не турбувало те, що я перелазила 45 разів з балкона на балкон без дублерки? Більше, думаєте, я турбувалася за сідниці? Напевно, перші 10 секунд я думала, як виглядає моя фігура в кадрі, що буде видно складочки. Але потім стало так холодно, стало так страшно", – зізналася Даша.

Вона додала, що під час зйомок "Свінгерів" було таке, що її ледь не звільнили з картини.

"Виявилося, найпростіші кадри, будуть найскладнішими. Коли мені потрібно з спокійного стану перейти в стан істерики і в повній тиші. Ось це виявилося найскладнішим. Знате, по секрету, режисер навіть сказав: "Ти знаєш, в той момент я подумав, що треба тебе звільняти, ти нам не підходиш". Я кажу: "А, після двох днів, як я займаюсь коханням, я перелазити з балкона на балкон… Ви мене вирішили звільняти після того, як я не змогла спокійно сидіти і слухати, а потім перетворитися в істеричку?" – поділилася Даша.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *