Чим частіше чоловік цілує жінку, тим більше він заробляє

Фахівці з США провели дослідження, яке показало досить несподівані результати: виявляється, часті поцілунки можуть надати дуже позитивний вплив на фінансове благополуччя чоловіків, передає Ukr.Media.

Серед представників сильної статі існує думка, що поцілунки — не що інше, як прояв чоловічої слабкості, а тому така демонстрація ніжних почуттів до своєї коханої викликає у них сором. Науковці з Каліфорнійського університету вирішили дізнатися, яку користь можуть принести чоловічій половині людства ласки, від яких вони так наполегливо відмовляються, і прийшли до несподіваного висновку. Як з'ясувалося, чим частіше чоловіки цілують своїх обраниць, тим краще стає їх фінансовий стан.

Фахівці провели опитування, учасниками якого стали кілька десятків чоловіків, що мають абсолютно різне ставлення до поцілунків з представницями слабкої статі. Підсумувавши результати анкетування, експерти виявили цікаву особливість: ті респонденти, які звикли як можна частіше цілувати своїх других половинок, отримують більш високу заробітну плату, ніж учасники опитування, які не люблять цілуватися. Так, чоловіки, які звикли цілуватися, у 73% випадків могли похвалитися великими доходами, залишивши далеко позаду противників такого прояву любові.

Наукові працівники настійно радять частіше «нагороджувати» поцілунками своїх коханих: за їх словами, така невинна форма ласк здатна забезпечити людині відмінний настрій, поліпшити його здоров'я і душевну рівновагу, а також надати дуже позитивний вплив на його фінансове благополуччя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *