Альона Альона впала на генеральній репетиції Євробачення 2024 і зламала ніготь

Реперка проявила справжній професіоналізм

Українська співачка alyona alyona, яка разом із Jerry Heil представляє Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2024» у Мальме, травмувалася під час генеральної репетиції 6 травня. Реперка наступила на свій костюм. На відео, які опинилися в Мережі, видно, що alyona alyona проявила справжній професіоналізм: після конфузу артистка одразу підвелася і продовжила читати реп.

 

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

 

«У мене кольчуга після репетицій стала довшою, ніж була, тому що вона тягнеться. Я не очікувала, що наступлю на неї. Один зламаний ніготь, подряпане коліно й трохи порваний костюм ще нічого не значать. Я встала й пішла зачитувати реп. Будь-яка українська жінка так і зробила б. Я встану і піду зачитаю ще краще, бо я вже маю досвід, як впасти й встати. Все нормально, дякую за турботу», — прокоментувала alyona alyona в Telegram-каналі «Євробачення Україна».

Альона Альона впала на генеральній репетиції Євробачення 2024 і зламала ніготь0

Нагадаємо, 7 травня відбудеться перший півфінал Євробачення-2024, де Україна виступить під номером 5 — сьогодні alyona alyona та Jerry Heil представлять конкурсну пісню Maria & Teresa. Пряма трансляція першого півфіналу розпочнеться 7 травня о 22:00 за Києвом.

Все, що варто знати про Євробачення-2024, читайте тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *