5 зірок із невиліковними захворюваннями, які все одно живуть повноцінним життям

Медичний діагноз може стати для людини тяжким випробуванням. Продовжити, дізнавшись, що ти хворий і ніколи не зможеш позбутися важких симптомів, які нерідко позначаються на ході життя негативно, неймовірно важко, інформує Ukr.Media.

Герої нашого сьогоднішнього матеріалу не зневірилися і продовжили жити у боротьбі, обравши відверту розмову про свій діагноз із шанувальниками, а натомість отримали таку підтримку, про яку багатьом залишається лише мріяти.

Белла Хадід

Первинний діагноз Хадід було поставлено майже 10 років тому, у 2012-му, але повноцінно вона почала стикатися з проявами хвороби набагато пізніше, у 2015. Юна зірка хворіє на синдром Лайма — інфекцію, яка переноситься іксодовими кліщами.

Генетично ця хвороба передана бути не може, неможливе також зараження від іншої людини. Тим дивовижніше, що в сім'ї дівчини є ще двоє людей із цим діагнозом! Мова про рідних — мати та кузена, Анвара та Іоланду.

Симптоми хвороби прості і неприємні, дуже підступні і спочатку практично непомітні, хоча з роками посилюються. Пацієнт відчуває перманентну втому, періодичні напади головного та зубного болю, зростання температури, не обумовлене респіраторними хворобами та запальними процесами. Суглоби постійно ломить, а кістки крутить.

Дівчина неодноразово визнавала, що звичне життя дається їй важко, і лише деякі друзі мають уявлення, як непросто їй часом зробити такі непрості дії, як підйом з ліжка або приготування сніданку.

Девід Бекхем

Майже 15 років тому, у 2009-му, в медіа з'явилася інформація, що великий і уславлений футбольний гравець Девід Бекхем страждає на астму — сидячи на лаві запасних під час матчу, він застосував інгалятор.

Роками тема астми у цьому виді спорту була табуйована, діагноз у медичній картці міг стати причиною для руйнування кар'єри навіть наймайстерніших спортсменів, прямо впливаючи на її успішність та тривалість.

Бекхем страждав на захворювання з початкової школи і уникав розмов на цю тему, побоюючись, що проблема зі здоров'ям стане надбанням гласності позначиться на спортивних перспективах, завадить реалізувати амбіції. Дивно не те, що він приховував діагноз, а те, як довго йому це вдавалося робити з незмінним успіхом.

Селена Гомес

Журналісти та фанати дивувалися, коли у 2014 році Селена Гомес прийняла рішення зробити у своїй кар'єрі перерву. Через роки артистка розповіла своїм шанувальникам правду.

Виявилося, що вона була змушена пройти серйозний курс лікування після того, як лікарі найбільшого медичного центру в Чикаго поставили їй діагноз «системний червоний вовчак». Дівчина була на межі інсульту, а згодом їй імплантували донорську нирку від подруги дитинства, що дозволило підвищити якість життя.

Майкл Джей Фокс

Зірці легендарної трилогії «Назад у майбутнє» поставили страшний діагноз, властивий людям старшого покоління, ще до того, як йому виповнилося тридцять. Важко уявити, що відчував двадцятидев'ятирічний чоловік, якому поставили хворобу Паркінсона, але спочатку йому вдавалося успішно приховувати тривожні прояви.

Проте потім ситуація вийшла з-під контролю, про неї дізналися спочатку журналісти, а потім колеги. Пройшло зовсім небагато часу, і, запобігаючи неминучому, Фокс розповів про свою недугу під час чергової пресконференція з нагоди презентації нової кінострічки. Потім він заявляв пресі, що хвороба мала і позитивні моменти, так, завдяки Паркінсону йому вдалося перемогти алкогольну залежність.

Кім Кардашьян

Кілька років тому в ЗМІ прогриміла інформація: спадкоємиця знаменитого прізвища та зірка першої величини Кім Кардаш'ян страждає від невиліковної хвороби. Потім було уточнення — під час реаліті-шоу з учасниками сім'ї жінка зізналася, що страждає на хронічний псоріаз.

Вона єдина дитина в сім'ї, якій болячка дісталася у спадок від матері, яка також страждає на цю недугу. Вперше хвороба виявилася у віці 25 років. Аналогічні проблеми мають Кара Делевінь та Брітні Спірс.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *