5 ознак того, що ваша друга половинка вам ніколи не зрадить!

"Немає нічого незвичайного в тому, що жінці змінює її чоловік, якщо тільки ця жінка не ви і це не ваш чоловік." – Меліса Бенк, автор бестселера "Керівництво по полюванню і риболовлі для дівчаток", інформує Ukr.Media.

"Більшість жінок зраджують, тому що їм бракує емоцій, а чоловіки зраджують, якщо їм недостатньо інтиму," пояснює Тіна Б. Тессина, психотерапевт і автор книги "Гроші, інтим і діти: перестаньте сваритися про цих трьох речах, які можуть зруйнувати ваш шлюб".

Незалежно від мотиву, співвідношення чоловіків і жінок, що змінюють своїм другим половинкам, практично однакове: 19% і 23% відповідно, згідно з дослідженням, проведеним в Індіанському університеті. Дане дослідження лише підтверджують слова доктора Тессини:

"Схильність до збудження, або ж те, з якою легкістю людину збуджують різні тригери і ситуації, зіграли більшу роль для чоловіків, ніж для жінок. У випадку з чоловіками, нещасливі відносини і низька інтимна сумісність виявилися основними провісниками зради".

Дослідження також показує, що на людей, які зраджують, не можна покластися і в інших сферах життя, особливо у відносинах з їх другими половинками. Ця недовіра лише посилюється невірністю. "Слідом за зрадою, все більше і більше брехні починає виходити назовні, з-за чого, в свою чергу, довіра стає проблематичною," говорить Айан Кернер, консультант і психотерапевт. "Після такого починаєш сумніватися у своєму партнері і в інших життєвих аспектах, таких як фінанси і виховання дітей."

70% шлюбів розпадаються після того, як один з партнерів дізнається про зраду свого чоловіка. Тим не менш, така статистика не відображає повної картини. На жаль, зрада заподіює сильну емоційну шкоду людині, яка дізналася про зраду, дітям, якщо вони є, а також і самому зраднику.

У даній статті представлені ознаки того, що чоловік ніколи вас не зрадить. Ці ознаки можна також застосувати і до жінок, оскільки різні дослідження неодноразово доводили подібності чоловічої і жіночої зради (не беручи до уваги причину зради).

Ось 5 ознак того, що ваш чоловік ніколи вас не зрадить:

Він завжди чесний з вами

Якщо ваш чоловік тримає своє слово практично у всіх аспектах вашого життя, значить на нього можна покластися. Якщо ж він буде чесний, навіть на мить, то зізнається в цьому і зустрінеться з усіма наслідками лицем до лиця. Чоловік, з природженою гідністю, з меншою ймовірністю заведе стосунки на стороні.

Він тримає вас у курсі всього, що відбувається в його житті

Якщо ви зустрічаєтеся з чоловіком, який з задоволенням ділиться з вами всім, що відбувається в його житті крім ваших відносин, то шанс того, що він зустрічається з кимось ще, мізерно малий. Такий чоловік не тільки приймає той факт, що ви повинні бути в курсі його життя, але і пишається цим.

Він зайнята людина

Коли чоловік повинен поєднувати роботу, сім'ю (особливо ту, в якій є діти) і інші обов'язки (наприклад, школа, футбол тощо), то ймовірність того, що він знайде час бачитися з кимось на стороні, досить низька. Єдиним правдоподібним поясненням буде його відмова від сну, оскільки весь його вільний час розписано по годинах.

Він обірвав усі зв'язки з колишніми пасіями

Згідно з даними, 21% чоловіків і 32% жінок, які зрадили своїм партнерам, зізналися, що "не змогли протистояти спокусі з колишньою дівчиною/хлопцем." З огляду на популярність соціальних мереж, відновити спілкування з колишніми партнерами тепер стало дуже просто. Тим не менше, якщо ви – єдина дівчина в його житті, вашим відносинам нічого не загрожує.

Він безкорисливий

Ось у чому справа: добрий, чесний і щирий чоловік піклуватиметься більше про тих, кого любить, а не про себе самого. Якщо ваш чоловік на вулиці зупинився, дістав гаманець і віддав трохи грошей нужденним, значить він не зможе завдати іншій людині сильний біль, який зазвичай тягне за собою зрада.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *