44-річна Вікторія Бекхем знову вагітна

Народитися малюк повинен у березні, про що і повідомили щасливі батьки своїм близьким і рідним, зібравши їх за спільним столом і відкривши пляшку шампанського, інформує Ukr.Media.

За інформацією людини, близької до зоряної пари, вони обидва дуже щасливі і вважають цю подію божим благословенням. Причому і Девід і Вікторія мріють, щоб у них народилася дівчинка.

Ні від кого не секрет, що останнім часом їхні стосунки не можна було назвати ідеальними, навіть ходили чутки про їхнє швидке розставання, але, мабуть, Бог дав їм ще один шанс і це найкраще, що могло з ними статися.

«Всякий раз, коли у них виникають проблеми, їхня сім'я стає більшою. Це перевірений метод, який працює у них вже багато років», – відверто розповідає друг сім'ї. – Коли Вікторія вагітна, вони найщасливіші і закохані один в одного люди. Девід обожнює вагітну дружину, а вона сяє від щастя, коли чоловік з нею ніжний та обережний».

Варто нагадати, що в пари вже є четверо дітей. Батьки трохи переживали, як вони віднесуться до появи нового члена сім'ї. І вони переживали не даремно, тому що реакція дітей була дуже різною.

Старший син – 19-річний Бруклін, був шокований, 16-річний Ромео і 13-річний Круз дуже зраділи, а 7-річна Харпер була просто щаслива, але трохи збентежена.

Подружжя вже придумали ім'я для дівчинки, про яку вони мріють – Керолайн, це друге ім'я Вікторії і Девід був би радий назвати дитину на честь коханої дружини і таким чином віддати їй належне.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *