10 ознак, які відрізняють хлопчика від чоловіка

Чоловік має на увазі те, що говорить. А те, що говорить, то і має на увазі. Він виконує свої обіцянки і не кидає слів на вітер, інформує Ukr.Media. Чи чоловік ти?

Мета

Чоловік знає, чого він хоче і йде до цього. У хлопчика є тільки ідеї. Хлопчик не думає про них забагато, а якщо і думає, то робить дуже мало для їх реалізації. Хлопчик пасивний, чоловік відрізняється напористістю.

Майбутнє

Чоловік планує своє майбутнє і працює в напрямку створення основи для того, щоб мати сім'ю у певний життєвий момент, або ж віддає себе реалізації іншої мети. Хлопчик живе тільки сьогоднішнім днем. Його плани, в основному, обмежені тим, в який клуб або бар він піде на наступних вихідних.

Жінка

Чоловік шукає жінку з інтелектом, яка буде його підтримувати, допомагати, а також розділяти з ним одні і ті ж життєві цінності. Хлопчика, в основному цікавить, щоб дівчина була запальною і збудливою.

Ініціатива

Чоловік, зустрівши гарну жінку, обов'язково візьме ініціативу в свої руки і буде намагатися завоювати її. Хлопчик зробить спробу, але здасться ще до того, коли ти встигнеш побачити якісь реальні дії з його боку.

Мужність

У чоловіка вистачає мужності, щоб брати участь у неприємних розмовах. Він чесний у своїх намірах і завжди говорить людям про це. Хлопчик уникає таких розмов. Він ігнорує конфронтації або будь-які серйозні розмови про почуття. Замість того, щоб мати справу з ситуацією, він тікає від неї, створює драму або намагається виправдатися, щоб «замилити» той факт, що відбувається щось ненормальне.

До кінця

Чоловік знає, коли потрібно інвестувати в жінку і робить це. Хлопчик постійно “тестує“. Він все робить не до кінця, бо ніколи не знає, чи готовий він. Але правда в тому, що хлопчик, незалежно від того, з ким він зустрічається, ніколи не буде готовий ні до чого в силу своїх психологічних особливостей.

Пріоритети

Чоловік знає, як добре провести час і бути соціальним, але часто буває зайнятий, бо хоче досягти результатів у роботі і побудувати своє життя за встановленим ним самим сценарієм. Хлопчик дуже любить випивати в барі з приятелями кожні вихідні.

Система цінностей

Чоловік бачить себе в майбутньому, знає точно, який приклад він хоче подавати та чітко планує своє життя. У нього є система цінностей. У хлопчика немає встановленого морального компаса, тому він часто може бути непослідовним.

Цілісність

Чоловік цілість. Він має на увазі те, що він говорить, а те, що він говорить, то він має на увазі. Він виконує свої обіцянки і не кидає слів на вітер. І якщо він не може зробити те що обіцяв, у нього вистачає мужності тобі про це сказати. Хлопчик дає обіцянки, але не завжди турбується про те, щоб їх стримувати.

Немає страху

Чоловік боїться бути відкинутим, але все одно діє. Хлопчик теж боїться бути відкинутим, тому він пасивний, щоб його гордість і его залишалися в цілості й схоронності.

До речі, є такі чоловіки, у яких геть відбито почуття страху. Як правило, адреналін у таких тече ледь не з вух. І всі вони займаються самими екстремальними видами спорту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *