У Мукачівському замку прикордонник створив патріотичні стінописи

У Мукачівському замку прикордонник створив патріотичні стінописи Відео 19.06.2024 13:27 Укрінформ Мукачівський прикордонник створив патріотичні стінописи для нового музею у замку.

Про це повідомили у Фейсбуці Мукачівської міської ради, передає Укрінформ.

Відео: Мукачівська міськрада

"У Мукачівському замку "Паланок" створюють новий музей, присвячений героїзму військових. Нині над наповненням залів активно триває робота: експонати, фотографії та атрибутика – все це вже незабаром зможуть побачити відвідувачі. Особливою окрасою музею стали шість унікальних стінописів, створених мукачівським прикордонником Ярославом Романюком, який до війни займався станковим та монументальним живописом", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що над роботами автор працював близько двох місяців. На творах зобразив патріотичні сюжети із релігійною тематикою, які несуть світло і вселяють надію на перемогу.

Як раніше повідомляв Укрінформ, в Мукачеві волонтер, гід Максим Адаменко, винайшов дієвий спосіб акумулювати донати на ЗСУ – він проводить екскурсії в замку зі смолоскипами. Таким чином за минулий рік та цьогоріч йому вдалося зібрати сотні тисяч гривень.

Середньовічна фортеця замок Паланок в Мукачеві є найбільшим туристичним магнітом Закарпаття.

Мукачево Прикордонники Замок Закарпаття Стінопис

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *