У Києві відбудеться новий жіночий фестиваль «Я не така»

У Києві відбудеться новий жіночий фестиваль «Я не така» 22.06.2024 17:30 Укрінформ У столичному Будинку кіно з 23 по 26 червня пройде жіночий фестиваль «Я не така», присвячений жінці у сучасному світі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє «Детектор медіа».

«Проєкт створений, щоб привернути увагу до питань, що з певних причин не можуть бути сформульовані поза кінематографом», – повідомила одна з організаторок заходу Наталя Соболєва.

Програма фестивалю передбачає, що 23 червня о 17:30 на відкриття приїде журналістка, фотографиня, авторка казок та режисерка Ольга Онишко, яка понад 20 років живе у США. Вона покаже фрагменти своїх фільмів.

Ведучою вечора буде художниця, громадська діячка Анжеліка Рудницька, а у фоє влаштують автограф-сесію та виставку картин.

24 червня о 18:30 організують новий формат вечора. На сцені будуть акторка Римма Зюбіна та бійчиня Сил спеціальних операцій Юлія «Ураган» Воборнікова. «Вони створять дійство, яке буде народжуватись на ваших очах. Це буде творчий експеримент, у якому безпосередню участь братимуть глядачі», – зауважили організатори.

25 червня о 18:30 відбудеться показ фільму режисерки Єви Стрельнікової «Лишайся онлайн» (Україна, 2024), а також зустріч із творчою групою.

26 червня о 18:30 запланована програма короткометражних фільмів молодих українських режисерок та обговорення стрічок з авторками.

У програмі: «Тіло», режисерка Кіра Тріпульська (Україна, Чехія; 13ʼ, 2024), «Маші скоро 20», режисерка Маша Федорченко (Україна, 5ʼ, 2023), «Захоплений дім», режисерка Анна Гончарова (Україна, 17ʼ, 2024), «Paradox», режисерка Марія Татаринова (Україна, Чехія; 36ʼ, 2023), «Чорнозем», режисерка Злата Вересняк (Україна, Польща, 12ʼ, 2023), «Сила тяжіння», режисерка Ксенія Беркута (Україна, 11ʼ, 2023).

Вхід на всі події фестивалю вільний.

Як повідомляв Укрінформ, 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголосив програму Національного конкурсу, до якої увійшли 10 повнометражних фільмів.

Фестиваль Кіно Режисер фільм

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *