В Україні планують запровадити реєстр об’єктів музейної спадщини

В Україні планують запровадити реєстр об'єктів музейної спадщини 26.06.2024 17:48 Укрінформ В Україні найближчим часом планують запустити електронний реєстр об'єктів музейної спадщини.

Про це повідомила заступниця міністра культури та інформаційної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анастасія Бондар під час форуму "Культура під час війни. Людський капітал", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми запроваджуємо дуже багато електронних реєстрів. Працюємо над їх розробкою та впровадженням. Реєстр нерухомої спадщини, який нам дуже потрібний для збереження саме пам'яток архітектури, вже введений в дослідну експлуатацію. Реєстр об'єктів музейної спадщини буде запроваджено найближчим часом, і це нарешті дасть нам можливість зрозуміти, і де ж ці 12 млн об'єктів музейного фонду, який є в нашій країні, з яких 1,7 млн знаходяться на тимчасово окупованих територіях", – сказала Бондар.

За її словами, реєстр дасть можливість моментального доступу до інформації про те, що було перевезено з музейного фонду України та куди було перевезено.

Вона зазначила, що в МКІП наразі в розробці понад десять реєстрів за різними напрямками.

Як повідомлялося, до Державного реєстру нерухомих пам’яток України (єПам’ятка) вже було внесено дані щодо 105 532 об'єктів культурної спадщини.

Культура Музей МКІП Реєстр

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *