Sony веде перемовини щодо купівлі музичного каталогу гурту Queen за мільярд доларів – BBC

Sony веде перемовини щодо купівлі музичного каталогу гурту Queen за мільярд доларів – BBC 30.05.2024 18:55 Укрінформ Компанія Sony Music веде переговори про купівлю музичного каталогу легендарного у світі рок-гурту Queen, включаючи такі хіти, як Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga та Another One Bites The Dust.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

За даними британського мовника, переговори ще тривають, і в підсумку можуть не завершитися угодою.

Якщо сторони домовляться, угода охоплюватиме пісні Queen та всю пов’язану з ними інтелектуальну власність, включаючи права на логотипи, музичні відео, сувеніри тощо.

Зазначається, що дискусії щодо продажу музичного каталогу гурту Queen точаться ще з минулого року.

Сама ж сума угоди може потенційно становити 1 мільярд доларів США.

Якщо ця сума буде досягнута, то це стане найбільшою своєрідною угодою, перевищивши 500 мільйонів доларів, які Sony заплатила за придбання музичного каталогу Брюса Спрінгстіна наприкінці 2021 року.

Пісні Queen є більш популярними, адже щомісяця на Spotify їх слухають 52 мільйонів людей – порівняно з 20 мільйонами слухачів пісень Спрінгстіна.

Відповідно до останньої фінансової звітності, компанія Queen Productions Ltd. заробила 52 мільйони доларів у період року, що закінчився у вересні 2022-го.

Виторг порівну розподіляється між гітаристом Брайаном Меєм, барабанщиком Роджером Тейлором, басистом Джоном Діконом і спадкоємцями покійного співака Фредді Мерк'юрі.

Як повідомляв Укрінформ, легендарний рок-гурт Queen на підтримку України опублікував на YouTube концерт, який вони давали ще у 2008 році в Харкові.

Фото: GETTY IMAGES

Музика Sony Queen

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *