Sony Music купує музичний каталог рок-гурту Queen за $1,27 мільярда – ЗМІ

Sony Music купує музичний каталог рок-гурту Queen за $1,27 мільярда – ЗМІ 20.06.2024 13:26 Укрінформ Компанія Sony Music купує музичний каталог легендарного британського рок-гурту Queen разом із деякими іншими авторськими правами за 1 млрд фунтів стерлінгів (приблизно 1,27 млрд дол.).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Variety із посиланням на два поінформовані джерела.

Зазначається, що єдиний прибуток, який не покривається угодою, – це живі виступи: їх збережуть засновники гурту Браян Мей та Роджер Тейлор, які все ще активно гастролюють зі співаком Адамом Ламбертом.

Музичний каталог Queen є одним із найцінніших у рок-епосі. До нього входять такі композиції, як Bohemian Rhapsody, Another One Bites the Dust, Radio Ga Ga, «39», Somebody to Love і You're My Best Friend, а також стадіонні пісні We Will Rock You і We Are the Champions, які є популярними у всьому світі та надзвичайно прибутковими.

Переговори щодо придбання каталогу, які Sony Music веде вже кілька років, ускладнюються тим, що права Queen на запис музики у США та Канаді придбала компанія Disney за нерозголошену ціну у 2000-х роках. Ці права залишаться у Disney назавжди, хоча певна частина гонорарів учасників гурту перейде до Sony Music після укладення угоди.

Аналогічним чином дистриб’юторська угода гурту, укладена із Universal, перейде до Sony на усіх територіях за межами США та Канади, коли її термін завершиться у 2026-му або 2027 році.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці квітня американський репер Eminem заявив, що вже цього літа буде випущений його новий альбом The Death of Slim Shady (Coup De Grâce).

Фото: pinterest

Музика Sony Queen

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *