О 12:00 – презентація проєкту «Поліфонія особистості з Анатолієм Матвійчуком»

О 12:00 – презентація проєкту «Поліфонія особистості з Анатолієм Матвійчуком» Медіацентр Україна – Укрінформ 07.06.2024 11:45 Укрінформ 7 червня, 12:00 – презентація проєкту «Поліфонія особистості з Анатолієм Матвійчуком».

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Учасники: 

  • Михайло Швед – керівник Національної філармонії;
  • Анатолій Матвійчук – автор проєкту.

Чому це цікаво?

Національна філармонія України разом з відомим культурним діячем Анатолієм Матвійчуком запускають новий спільний проєкт у жанрі публічного інтерв’ю. 

Щомісяця до музичного салону Національної філармонії приходитимуть впізнавані та важливі для української культури особистості, які розповідатимуть про себе, відповідатимуть на запитання ведучого та залу.

Першим гостем такого формату стане лауреат Шевченківської премії, народний артист України Анатолій Пономаренко. Надалі плануються зустрічі з Кирилом Стеценком, Вадимом Крищенком, донькою Мирослава Скорика Міланою та іншими.  

Гостей у залі стухатимуть студенти мистецьких вишів (актори, диктори, режисери, музиканти, вокалісти), професійні актори та музиканти. 

Старт проєкту відбудеться 11 червня.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу, а також YouTube-каналі Ukraine Media Center Ukrinform та на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform.

Філармонія Музика Інтерв'ю Медіацентр Україна – Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *