На кінофестивалі в Словаччині відбулася прем’єра українського фільму «Редакція»

На кінофестивалі в Словаччині відбулася прем’єра українського фільму «Редакція» 26.06.2024 19:45 Укрінформ У Словаччині на міжнародному кінофестивалі IFF Art Film Košice відбулася прем’єра сатиричної комедії режисера Романа Бондарчука «Редакція».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно.

«23 червня на міжнародному кінофестивалі IFF Art Film Košice у Словаччині відбулася прем’єра сатиричної комедії «Редакція», режисера Романа Бондарчука», – йдеться в повідомленні.

У Держкіно зазначили, що наступний показ заплановано на 28 червня, де фільм представлять ко-продюсерка Катаріна Крначова та акторка Жанна Озірна.

Фільм «Редакція» створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, компанією «Мун Мен», у копродукції Німеччини, Чехії, Словаччини, ТОВ «Південь фільм» та Фонду спільного виробництва Ради Європи «Єврімаж».

Міжнародний кінофестиваль IFF Art Film Košice щорічно проходить у місті Кошице, Словаччина, цього року він відзначає своє 30-річчя.

Як повідомлялося, в рамках 74-го Берлінського міжнародного кінофестивалю відбулася світова прем'єра фільму «Редакція», який був знятий ще до початку повномасштабної війни. Після початку російського вторгнення матеріали фільму вдалося вивезти в Німеччину на зберігання. Режисер монтажу Віктор Онисько загинув на війні.

Кіно Україна Держкіно Словаччина Кінофестиваль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *