На деокупованій Херсонщині створили мобільний літній кінотеатр

На деокупованій Херсонщині створили мобільний літній кінотеатр Фото 19.04.2024 12:45 Укрінформ У Бериславській територіальній громаді Херсонської області створили мобільний літній кінотеатр.

Про це у Фейсбуці повідомляє Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України, передає Укрінформ.

Як зазначається, мешканці деокупованих населених пунктів громади, особливо молодь та дітлахи, потребують заходів та занять, які б відволікали від важких прифронтових буднів. Тож «пересувний кінотеатр» – приклад того, як завдяки реалізації проєкту можна вплинути на ситуацію та створити простір для спілкування в безпечних умовах.

Під час заходу організували урочисту роздачу ґаджетів для навчання від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Після їх отримання діти залишились на перегляд мультфільму, а їхні батьки мали змогу тим часом отримати консультації.

Проєкт «Організація змістовного дозвілля мешканців Бериславської територіальної громади створенням переїзного літнього кінотеатру» впроваджується у межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», що адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну» та фінансується країнами-партнерами.

Як повідомляв Укрінформ, у Херсонському хабі відкрили ще одну кімнату для роботи з дітьми.

Фото: Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України

Херсонщина Кінотеатр

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *