До мобілізації представників культури має бути грамотний підхід – Карандєєв

До мобілізації представників культури має бути грамотний підхід – Карандєєв 26.06.2024 13:20 Укрінформ Міністерство культури та інформаційної політики виступає за виважений та грамотний підхід до політики мобілізації у сфері культури.

Про це заявив т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час форуму «Культура під час війни. Людський капітал», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Гармонізація і грамотний підхід до політики мобілізації у сфері культури – ще один виклик для нас. Але в нас є певні рішення, певні пропозиції», – сказав Карандєєв.

Він наголосив, що це серйозний виклик, бо необхідно знайти меседжі, з якими можна дійти до суспільства та до військових, думка яких насамперед є важливою для прийняття рішення.

«На жаль, ми втрачаємо людей не тільки там, де немає стін та де виїхали люди. Ми втрачаємо людей, і ми будемо про це говорити, внаслідок не до кінця грамотної та виваженої сьогодні політики щодо мобілізації представників української культури. Загалом, будемо чесними, відсоток мобілізованих не перевищує по країні позначки в 10%. Але нерівномірність і несправедливість уваги в конкретних випадках призводить до того, що окремі заклади культури вимушені припинити свою діяльність, бо немає тих людей, які забезпечують їх роботу і процеси на місцях», – сказав т.в.о. міністра.

Він додав, що там, де немає працівників, там і немає роботи закладів культури.

Як повідомлялося, т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв заявив, що за понад два роки повномасштабної війни сфера культури України втратила 18% працівників.

Культура Мобілізація Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *