Бюджет Українського культурного фонду можуть скоротити вдвічі – голова наглядової ради

Бюджет Українського культурного фонду можуть скоротити вдвічі – голова наглядової ради 18.06.2024 17:57 Укрінформ Бюджет Українського культурного фонду планують скоротити майже вдвічі.

Про це в коментарі Укрінформу заявила голова наглядової ради УКФ Наталія Кривда.

За її словами, скорочення бюджету пов'язано з війною.

“На 2024 рік було 215 млн, а буде вдвічі менше… Що ми на ці гроші можемо фінансувати? Шкільний театр чи встановлення меморіальної дошки – тільки такий рівень проєктів. Раніше Український культурний фонд надавав гранти Мистецькому арсеналу, фестивалю "Гогольфест", великим театрам, тобто вагомим проєктам з точки зору впливу на суспільство. Для фінансування таких проєктів потрібен бюджет”, – сказала Кривда.

Вона наголосила, що УКФ є прозорим розпорядником коштів, надавачем державних грантів, який забезпечує якісну експертизу, прозору документацію та звітність.

На брифінгу Кривда зауважила, що значна кількість проєктів УКФ вже затверджена, але вони не фінансуються.

"Для заявників це виглядає так, що УКФ не виконує своїх обов'язків. Зараз м’яч на полі Держказначейства. Ми чекаємо, що люди з фінансового середовища… все ж таки проявлять лідерство і докладуть зусиль до того, щоб проєкти УКФ були профінансовані", – сказала вона.

Як повідомлялося, стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду.

Бюджет Український культурний фонд

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *