Зона комфорту: новий літній дроп харківського бренду Wonder

Харківський бренд Wonder презентує нову літню колекцію Comfort Drop. До лінійки увійшли речі з трикотажу, іспанського льону з додаванням бавовни, а також з італійських сатину й оксамиту.

10

Реклама

11

12

Локацією для знімання кампейну бренд обрав гончарну студію. Обличчям кампанії стала Марія Смереканець — модель, волонтерка, дружина військовослужбовця та артмайстриня. Наразі більшу частину свого часу Марія присвячує роботі в організації U+ System, що опікується реабілітацією військових та цивільних, які постраждали під час війни, де Смереканець очолює напрямок арттерапія та власноруч проводить майстер-класи з роботи з порцеляною.

13

14

15

“Цим дропом ми хотіли привернути увагу до потреб дівчат, які вже стали базовими, — нам має бути комфортно та зручно за будь-яких обставин. Адаптивність і гнучкість кожної української дівчини вражають увесь світ. І саме робота з глиною — яскравий приклад того, як ми можемо змінюватися та ставати міцними”, — коментують Юлія Купава та Юлія Сорокіна, співзасновниці бренду Wonder.

16

17

18

Вихід колекції був підтриманий заходом, який відбувся в київському шоурумі бренду, де дівчата долучилися до майстер-класу з виготовлення янголів-оберегів. Надалі бренд планує перерахувати частину коштів від продажу нового дропу до U+ System на підтримку напрямку арттерапії та організацію майстер-класів.

19

110

111

112

113

114

115

116

117

118

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *