Які колготки купити цієї весни

Навесні важливим аксесуаром, який дозволяє сміливіше самовиражатися через моду, стають колготки. Вдала пара може зробити образ елегантним, спокусливим, наголошено яскравим чи просто акуратним. Тижні моди подарували нам велику порцію натхнення, а vogue.ua пропонує варіанти стилізації колготок цієї весни.

Getty Images0Getty Images

Реклама

З малюнком

Екстравагантний варіант — колготки з малюнками — обирають найсміливіші модниці. Вони ідеально вписуються у “голий" тренд "без штанів”, однак можуть поєднуватися і з короткими спідницями та шортами.

Getty Images1Getty Images

Getty Images2Getty Images

Кольорові

Червоні тримаються в трендах з осені, а зараз набирають популярності сірі колготки. А що з іншими кольорами? Цього сезону варто звернути увагу на зелені, рожеві та блакитні варіанти. Особливо гарно вони поєднуються з речами, в яких присутній той самий відтінок.

Getty Images3Getty Images

Getty Images4Getty Images

Мереживні

Певно, найспокусливіший варіант колготок. В крапочку, з квітами, в сіточку та з абстрактним візерунком— чорні мереживні колготки є незмінно привабливим варіантом для перших, трохи хмурих, днів весни. Окрім чорних, спробуйте білі мереживні колготки.

Getty Images5Getty Images

Getty Images6Getty Images

Щільні

Чорні колготки, які своєю щільністю поступаються хіба що легінсам, є тією річчю, яка завжди потрібна в гардеробі. Вони універсальні і спроможні мінімалістично підкреслити образ — мастхев кожного сезону.

Getty Images7Getty Images

Класичні

Серед класичних капронових колготок цієї весни варто надати перевагу коричневим та білим парам. Обидві є в міру традиційними, проте завдяки кольору зроблять весняні образи цікавішими.

Getty Images8Getty Images

Getty Images9Getty Images

110

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *