Як це було: SOVA та FROLOV презентували нову колекцію прикрас у ЦУМі

24 квітня в ЦУМі відбулася презентація нової колаборації SOVA x FROLOV. Гостям вечора представили короткий фільм "Навіть посеред війни розцвітають квіти", який розповідає історію партнерства SOVA x FROLOV та розкриває залаштунки створення нової квіткової колаборації брендів на підтримку благодійного фонду "Діти Героїв".

Реклама

У фільмі бренди розповідають ідею нової колекції прикрас та діляться кадрами з арттерапії, під час якої діти з БФ "Діти Героїв" разом з Іваном Фроловим розмальовували серця. Після кінопоказу гості могли придбати картини від дітей й допомогти таким чином фонду. Також картини стали натхненням для листівок, яку кожен покупець колекції SOVA x FROLOV отримає на згадку.

Картина Марійки, підопічної БФ 0Картина Марійки, підопічної БФ “Діти героїв”

Гості кіносеансу1Гості кіносеансу

Гості бутика SOVA в ЦУМі2Гості бутика SOVA в ЦУМі

На завершення вечора гості змогли розгледіти квіткову колаборацію ближче та навіть приміряти прикраси, центром яких стала дика троянда. Серед гостей прем'єри були акторка Соломія Кирилова, яка стала обличчям колекції, Ірина Данилевська, Анна Лукашевич, Костянтин Путиленко, Ольга Чайка, Ірина Сопонару, Вікторія Семерей, Анна Ковальчук, Лана Каліушко, Марина Роботько та інші.

Як це було: SOVA та FROLOV презентували нову колекцію прикрас у ЦУМі3

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *