Взуття Frou Frou — найдивніший тренд прийдешнього сезону

Після завершення показів cезону осінь-зима 2024/2025 взуття Frou Frou отримало свій шлях до модного Олімпу. "Пухнасті" балетки, туфлі-човники з пір’ям та босоніжки з торочками, природно, навряд чи колись стануть практичними, утім вони справляють враження та справді веселі й феєричні.

Erdem0Erdem

Реклама

Ferragamo1Ferragamo

Для дизайнера Ердема Мораліоглу його туфлі з гострим мисом та пірʼям стали грайливим натяком на музу сезону — Марію Каллас. Подібно до того, як підбори з шипами троянд були створені, щоб нагадувати квіти, кинуті їй до ніг під час виступу оперної співачки, "пухнасте" взуття Frou frou натякало на розкішне життя, яке можна вести поза сценою. З особистим водієм, як у Каллас, можна ніколи не турбуватися зіпсувати пірʼя, наприклад, дощем, тому питання практичності не має значення.

Jil Sander2Jil Sander

Лондонський бренд 16Arlington також приєднався до тенденції, що має всі шанси стати провідною в сезоні осінь-зима 2024/2025. Поряд із сукнями-паннерами з прозорого тюлю, шкіряними спідницями, моделями з мішури та джемперами з мохеру це сміливе взуття було справжнім чуттєвим святом для очей. "Більше — це більше" — гасло дизайнера Марко Капальдо, який заохочував публіку поринути у фантазійну моду.

Simone Rocha3Simone Rocha

Erdem4Erdem

Дизайнерка Сімон Роша заглибилися в королівські архіви під час роботи над колекцією для Jean Paul Gaultier. Цю творчу подорож вона перетворила у свою наджіночну роботу. Розкішні сукні з тюлю з корсетом і стрічками поєднувалися з балетками Frou Frou, які мали такий вигляд, ніби були свідками серйозних видовищ на вулицях.

Carven5Carven

Ferragamo зробили ставку на розкішні костюми, поєднані з яскравими підборами з пір’ям. Нові аксесуари здавалися кокетливими і, до слова, далекими від фірмових туфель-човників Vara від Salvatore Ferragamo — саме те, що дизайнер бренду Максиміліан Девіс мав на меті.

16Arlington616Arlington

Carven, Jil Sander, MSGM і Rochas зробили вишукані туфлі на підборах сміливими через свої техніки декоративно-прикладного мистецтва. Вважайте лофери Gucci з хутряною підкладкою Princetown, які вперше зʼявилися ще в 2015 році, попередниками суперечливої тенденції.

За матеріалами vogue.co.uk.

17

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *