Світ опери: нова колекція Chanel Haute Couture осінь-зима 2024/2025

Колекція Chanel Haute Couture осінь-зима 2024/2025 віддає належне Опері Гарньє в Парижі. Від моменту свого створення ця будівля відігравала ключову роль як в історії моди, так і в історії бренду. Витончена, розкішна, театральна колекція була презентована у зовнішніх коридорах, що оточують зал, перетворених для цієї нагоди на оперні ложі з червоного оксамиту. Декорації створив французький режисер Крістоф Оноре.

10

Реклама

11

12

Світи високої моди та опери перетнулися: пір’я, китиці, кабошони та вишиті квіти, дорогоцінні тасьми, лакований трикотаж, м’який твід, шовковистий оксамит, ілюзорна тюль, тафта й атлас — розкішні матеріали заполонили подіум. Об'єми прозорі, рукава дуті, а волани плісировані: нова колекція наповнює кодекси Chanel романтичним відтінком.

13

14

15

Культовий костюм Chanel було оновлено та створено з бордового твіду, оздобленого білим атласом. Також у новій лінійці були представлені чорний вельветовий смокінг з білою блузою, чорний костюм з кюлотами і коротким приталеним жакетом із плечима, оповитими чорним пір’ям, а довгі пальта, об’ємні накидки та вечірні сукні нагадували модернізовану сценічну традицію.

16

17

18

Палітра чорного, золотого, сріблястого, відтінку слонової кістки, кольору фуксії та блідо-рожевого натякає на найрозкішніші вечори. Будучи головним патроном Національної паризької опери з 2023 року, патроном Ballet de l'Opéra з 2021 року та патроном урочистого відкриття танцювального сезону з 2018 року, Chanel беруть активну участь в історії театру.

19

110

111

112

Пишні вбрання колекції Chanel Haute Couture осінь-зима 2024/2025 відсилають до балету “Синій потяг” (1924) та “Аполлон” (1928), для яких Габріель Шанель створила революційні костюми.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *