Сумка-браслет — культовий аксесуар 2024 року

Одним із ключових аксесуарів наступної осені є сумка-браслет, який носила на подіумі нова дівчина Chloé в плащі та взутті на танкетці, що втілює мрію нового креативного директора Чемени Камалі. На одязі з фестончастою обробкою виділявся клатч у формі круасана, який перетворюється на браслет завдяки великий золотій каблучці, яка розмістилася поруч з іншими масивними браслетами на руках.

10

Реклама

Але якщо пропозиції французького бренду недостатньо, щоб переконати вас придбати сумку-браслет, то ще один із найгарячіших дебютів сезону осінь-зима 2024/2025 підтверджує, що гібриди клатча з дорогоцінними прикрасами — річ серйозна. Дебютна колекція Alexander McQueen нового креативного директора Шона МакГірра включала срібну фурнітуру з досить масивних каблучок, пряжок і браслетів, які іноді використовувалися як сумки. Ці металеві деталі зробили сумки через плече модного Дому крутими, але, незважаючи на всі зусилля Сари Бертон, вони так і не стали феноменом. Натхненні Club Kids, британськими особистостями 1990-х – від Кейт Мосс до Емі Вайнгаус — і лінією The Birds Лі Маккуїна, нові аксесуари вже мають певний культурний відтінок (який нагадує стиль лондонських дівчат Camden).

Chloe1Chloe

Alaia2Alaia

Alexander McQueen3Alexander McQueen

Найрозкішніші сумки-браслети прийшли з колекції Alaia, де маленькі відерця Пітера Мюльє мали гігантські золоті кільця-ручки. Немає сумніву, що після успіху вузьких сумок, які ми бачили на руках у фешн-редакторів протягом сезону показів, ці сумки також поповнять вішлисти модниць. А також не забуваймо про нові ітерації захопливої сумки Sardine Bottega Veneta від Метью Блазі.

Gabriela Hearts4Gabriela Hearts

Chanel5Chanel

Prada6Prada

Звичайно, концепція елегантної сумки, яка служить прикрасою, не нова. Декоративні лямки Коко Шанель були створені, щоб надати поколінням жінок можливість мати вільні руки. Проте немає нічого практичного в нових портативних версіях Demis Gabriela Hearst з їх делікатними ланцюжками, ні в милих конвертах Ulla Johnson, які гойдаються на зап’ясті власника, але вони справді милі. У Balenciaga були моделі, які демонстрували технологічний ландшафт, керований штучним інтелектом, з телефонами, прикріпленими до браслетів, які виглядали як мінімалістична відповідь на барвисті підвіски для мобільних телефонів String Tings. Prada вийшли за рамки класичних лямок для сумок, прикріпивши свої шкіряні сумки до великих ременів із пряжками, які можна носити на передпліччі.

Givenchy7Givenchy

Balenciaga8Balenciaga

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *