Streetstyle: з чим поєднувати фіолетовий колір цього сезону

Фіолетовий — це колір магії та фемінізму, технологій і соціальних рухів.У наш час уявлення про силу змінилося, але це не виключає факту, що той, хто носить фіолетове, привертає увагу, відчуває впевненість і розкішність. Хай він не надто часто зустрічається у вуличному стилі, однак цьому кольору вдалося змінити поточний дрескод. Vogue.ua зібрав найстильніші образи модниць і зʼясував, з якими відтінками найкраще поєднувати фіолетовий цього сезону.

10

Реклама

Фіолетовий + червоний

11

Червоний— один із базових кольорів для поєднання з фіолетовим, і це сміливе доповнення. Якщо у вас шкіра з холодним підтоном, пограйтеся з теплими тонами, як-от червоно-гарячий. Якщо ж із теплим, схиляйтеся до темно-фіолетового і кармінового.

Фіолетовий + коричневий

12

Поєднання фіолетового з коричневим, що належить до теплих осінніх тонів, ідеально підходить тим, хто віддає перевагу витонченій класиці. Слід зазначити, що коричневий, хоч і є нейтральним кольором, дозволяє швидко покращити образ — ця ставка ніколи не програє.

Фіолетовий + чорний

13

Тим, хто тільки починає приборкувати фіолетовий, радимо поєднувати його з традиційним чорним. Це безпечна і витончена комбінація.

Фіолетовий + жовтий

14

Поєднання фіолетового і жовтого таке яскраве: фіолетовий з його глибокими відтінками доповнюється енергією жовтого. Це ризикований і динамічний контраст, який можна носити і з особливої нагоди, і на щодень.

Фіолетовий + салатовий

15

Цей союз може бути більш виграшним, ніж фіолетовий і жовтий, оскільки утворює комплементарну комбінацію. Поєднання цих кольорів сучасне та оригінальне.

Фіолетовий + сріблястий або сірий

16

Цей союз ідеально підходить для особливих випадків, оскільки створює захопливий контраст між гламуром і авангардом. Якщо ви схиляєтеся до класики, віддайте перевагу сірому, але якщо хочете бути в центрі уваги, варто зробити вибір у бік сріблястого.

Фіолетовий + синій

17

Закінчуємо гід поєднанням фіолетового і синього — двох кольорів, від яких віє романтизмом. І в одязі, і в аксесуарах ця комбінація допомагає створювати елегантні образи, які привертають увагу своєю хроматичною гармонією.

За матеріалами vogue.mx

18

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *