Streetstyle: масляно-жовта спідниця — улюблена річ модниць цього літа

Масляно-жовтий. Останніми тижнями це слово, мабуть, найчастіше чують у світі моди, краси та навіть прикрас. Це й не дивно, адже саме цей колір поточного сезону безсоромно розфарбовує гардероби модниць. Сорочки, штани, сукніі насамперед плісировані спідниці стали головними героїнями цього тренду, що стрімко набирає популярності. Vogue.ua зібрав три найкращі образи, які допоможуть опанувати цей мʼякий відтінок.

З білою сорочкою

10

Реклама

Найуніверсальніший предмет гардероба, біла сорочка, стане ідеальним поєднанням для сміливої ​​масляно-жовтої спідниці. Для більш офіційного образу, варто додати чорний блейзер.

У монохромному образі

11

Один із найпростіших способів стилізації масляно-жовтої спідниці — використання одягу одного кольору. Незалежно від того, чи це светр у прохолодні літні дні, чи топ або футболка, головним залишається саме відтінок.

З принтами

12

Модниці доводять: масляно-жовта спідниця не має обмежень щодо принтів. Її можна легко поєднати з різними кольорами та яскравими принтами, щоб сформувати не менш вдалу комбінацію, ніж та, що її продемонструвала модниця Моніка Аноз під час останнього Тижня моди в Парижі.

За матеріалами Vogue.es.

13

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *