Соковитий жовтий: 6 прикладів, як носити яскравий колір цього літа

Хіба не правда, що з літом найбільше асоціюється саме жовтий? Цей соковитий, яскравий та сповнений життя колір оточує нас всюди найтеплішої пори року. Ми щиро вважаємо, що наявність жовтого в гардеробі прикрашає будь-які літні образи. Який вибір буде наймоднішим? Додавати жовтий яскравим акцентом за допомогою аксесуарів або ж створювати суцільні образи з жовтими сукнями та босоніжками. І це ми ще мовчимо про жовтий total look — найсміливіший та найпривабливіший варіант цього літа. Далі розповідаємо, як носити яскравий жовтий колір цього сезону на прикладі зірок стритстайлу.

Жовта сукня

Найпростіший спосіб додати жовтий у гардероб — знайти свою ідеальну сукню в цьому кольорі. Образ із сукнею є нескладним у стилізації, оскільки достатньо доповнити його взуттям та сумкою. Проста сукня міді у стилі бохо у поєднанні з босоніжками Capri є влучним образом і для відвідин урочистого заходу, і для звичайної прогулянки. Напівпрозора жовта сукня підтримає "голий" тренд, а атласна сукня у гірчичному відтінку є ошатним варіантом, який теж заслуговує на місце в гардеробі.

Реклама

Getty Images0Getty Images

Launchmetrics1Launchmetrics

Launchmetrics2Launchmetrics

Жовтий топ

Чи то топ бандо у поєднанні зі штанами карго, чи структурний топ з об'ємними елементами у поєднанні з джинсами — жовтий верх є одним зі способів залучити літній колір у свої образи. У прохолодні дні можна обрати яскравий трикотажний светр. Також будьте сміливими й обирайте неоновий жовтий відтінок. Босоніжки або балетки Мері Джейн стануть гарним доповненням до образу з топа і штанів.

Getty Images3Getty Images

Launchmetrics4Launchmetrics

Launchmetrics5Launchmetrics

Launchmetrics6Launchmetrics

Жовте взуття

Мюлі, балетки, чоботи та човники — є достатньо варіантів жовтого взуття. Найпрактичнішими є балетки масляно-жовтого відтінку, якщо хочеться яскравості. Натомість для більш сміливих образів обирайте жовті човники на підборах, масивні чоботи або ботильйони.

Launchmetrics7Launchmetrics

Launchmetrics8Launchmetrics

Launchmetrics9Launchmetrics

Launchmetrics10Launchmetrics

Launchmetrics11Launchmetrics

Жовті аксесуари

Доповнять образ вдало підібрані аксесуари — можна поєднувати кілька в одній стилізації. Наприклад, зробіть жовте тріо зі слінгбеків, сумки та зав'язаного на талії светра. Об'ємне намисто-ланцюг теж буде вдалим рішенням. А хустка захистить від сонця й стане унікальним елементом образу.

Getty Images12Getty Images

Launchmetrics13Launchmetrics

Launchmetrics14Launchmetrics

Launchmetrics15Launchmetrics

Launchmetrics16Launchmetrics

Жовтий низ

По-перше, навіть такий низ може містити актуальний нині анімалістичний принт. Спідниця до коліна із принтом-зеброю чи мініспідниця з принтом, що нагадує шкіру рептилії, заслуговують на увагу. Штани карго теж мають бути поміченими. Щоб зробити образ ще цікавішим, можна поєднати їх з туфлями-човниками та блузою. Спортивні жовті джогери в дуеті з чорними речами мають соковитий вигляд, а мідіспідниця з розрізом — безсумнівний тренд цього літа. З нею взувайте білі босоніжки.

Getty Images17Getty Images

Launchmetrics18Launchmetrics

Launchmetrics19Launchmetrics

Launchmetrics20Launchmetrics

Launchmetrics21Launchmetrics

Жовтий total look

Тут все просто — основою образу має бути жовтий комплект. Спортивний це костюм чи класичний ансамбль з жакетом, вирішувати вам. Також можна обрати літній комплект із сорочки та шортів у піжамному стилі. Ідеальне поєднання — з в'єтнамками на платформі. Для інших образів обирайте балетки.

Getty Images22Getty Images

Launchmetrics23Launchmetrics

Launchmetrics24Launchmetrics

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *